Naše služby

Weby

Pocity návštěvníka webových stránek rozhodují o jeho nákupu stejně, jako jeho pocity při návštěvě provozovny. Aby vaše stránky správně působily na své návštěvníky, je třeba definovat, jak na ně mají působit a co od nich očekáváte. Z tohoto důvodu vám nejprve zašleme naši “kuchařku”. Po jejím vyplnění vám můžeme doporučit, jak stránky nastavit. Řekneme vám, jaké podklady od vás potřebujeme. Zašleme vám cenovou nabídku. Jakmile si tvorbu odsouhlasíme, můžete se těšit na spuštění svých nových stránek.

Obchodní strategie

Správně nastavená obchodní strategie je základem úspěšného online podnikání. Proto věnujeme na začátku naší spolupráce hodně času a péče tomuto tématu. Pousíme se vcítit do vašich cílů a vizí a promítnout je do vašich webových stránek. Nebojte se nás co nejvíce vtáhnout do vaší představy. Vaše webové stránky jsou neodlučně propojeny s vaším podnikáním. Nás specialista vám přinese nové myšlenky, jak vydělávat více, díky správně nastavené obchodní strategii vašeho online podnikání.

Grafika

Jistě jste někdy navštívili webové stránky, které vás na první pohled odradily nebo naopak zaujaly. Rozdíl je způsoben rozhodnutím majitele webu, zda investovat do designu svého podnikání. V našem týmu jsou velmi nadaní grafici, kteří vám pomohou vytvořit jedinečný grafický návrh webových stránek, loga, propagačních materiálů a všeho, co pro své podnikání využíváte. Při návštěvě stránek si zákazník utváří dojem převážně díky tomu, jak stránky vypdají. Profesionálně tvořené stránky udrží zákazníkovu pozornost, podpoří jeho rozhodnutí k nákupu a podnítí k doporučení webových stránek.

Corporate identity

Logo společnosti není jen obrázek na úvodní stránce. Je to symbol, do kterého se promítá firemní kultura, hodnoty, tradice a vize společnosti a jednoznačně identifikuje vaši společnost po celém světě.

Firemní styl (corporate identity) je soubor pravidel určujících použití loga v tiskovinách, jako jsou vizitky, dopisní obálky, hlavičkové papíry, na reklamních předmětech, jako jsou letáky, prospekty, katalogy, na firemních vozech případně ve webové prezentaci. Pravidla firemního stylu jsou vždy definována v grafickém manuálu (přesná podoba logotypu, jeho varianty a pravidla užití, firemní barvy, firemní typ písma eventuálně další grafické prvky). Chcete-li, aby vaše značka byla nezaměnitelně spojena s vaším podnikáním, pomůžeme vám vytvořit vaši korporátní identitu.

Copywriting

Texty na webových stránkách nejsou jen popis, sdělení a vysvětlení. Jedná se o samostatnou a složitou disciplínu. Texty mohou podpořit nákup zákazníka, zdržet ho se zaujetím na vašich stránkách, pomoci vám na přední pozice ve vyhledávačích, ale také návštěvníka odradit nebo unudit. Copywriting je služba, která je nodmyslitelně spojena s podporou zobrazování vašich stránek na internetu a zvyšuje prodej vašich produktů. Zeptejte se nás, co můžeme společně udělat pro maximalizaci vašich zisků díky Copywritingu.

Art direction

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jak budeme společně tvořit Vaše webové stránky?

1

Konzultace

Nejprve se k nám objednejte na konzultaci.

2

Podklady

Po schůzce vám předáme seznam podkladů, které od vás potřebujeme.

3

Zakoupení platformy

Pokud jste to ještě neudělali, zakupte si platformu PayMe Funnels. S výběrem vhodného balíčku vám pomůžeme.

4

Strategie & Nabídka

Na základě vašich podkladů vám navrhneme marketingovou strategii a zašleme cenovou nabídku.

5

Tvorba webu

Jakmile nám dodáte kompletní podklady, pustíme si do tvorby stránek.

6

Marketing a další

Navrhneme marketingovou a obchodní strategii